Doradztwo biznesowe

TMMENTIS to zespół praktyków, którzy przekuwają swoją wiedzę i doświadczenie w profesjonalne zarządzanie. Nasi konsultanci od wielu lat poruszają się na rynku nieruchomości sportowych, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Posiadana wiedza i umiejętności są dziś nieocenione w sytuacji, Calckiedy problematyka zarządzania nieruchomościami o specjalizacji sportowej została dopiero zauważona na rynku.

Wykorzystując metodologię zarządzania projektami dbamy o Państwa czas, finanse oraz zasoby ludzkie i materialne dla poprawy kondycji, wizerunku i rozwoju Państwa obiektów.

CZAS

Dynamika rynku nie pozwala dzisiaj na opieszałość. Dlatego warto zwrócić się do tych, którzy posiadają już wiedzę i doświadczenie, którego Państwo potrzebują. Nasi doradcy pomogą nie tylko uzyskać wiedzę na temat najlepszych wzorców, ale i wskażą praktyczne rozwiązania dedykowane Państwa obiektom w perspektywie krótko- i długofalowej.

FINANSE

Niezależnie czy mówimy o obiekcie prywatnym, publicznym czy rozwiązaniach mieszanych np. w przypadku nadzoru prywatnego operatora na miejskim stadionie, każda jednostka bazuje na określonym budżecie przeznaczonym na dany rok. Mając na uwadze budowę potencjału ośrodka, a co za tym idzie wzrost zysków, wspomagamy Państwa co do optymalizacji kosztów oraz podejmowania działań wspomagających rozwój obiektu i osiągnięcie korzyści ekonomicznych w długiej perspektywie czasowej.

ZespółZASOBY LUDZKIE i MATERIALNE

Potencjał firmy budują ludzie. To od ich wiedzy, kompetencji i… zaangażowania zależy sukces. Ich działania są z kolei wspierane przez nowoczesne technologie. Usprawnienie procesów zachodzących w firmie na poziomie osobowym i technologicznym to dzisiaj konieczność. Dlatego też proponujemy zdiagnozowanie potencjału Państwa zasobów i zoptymalizowanie ich działań.

 

Aby wspomóc Państwa aktywności nie tylko badamy potencjał Państwa obiektów, ale i oceniamy ryzyko towarzyszące Państwa działaniom tak, aby realizowane zadania cechowało jak najmniejsze odchylenie od planowanych wcześniej zamierzeń.

Specjalizujemy się w doradztwie zarządczym, strategicznym oraz marketingowym:

 

dzsm2

Komentowanie jest wyłączone